رد کردن لینک ها

اقامت کاری

بسیاری از افراد جویای کار،کشور ترکیه را به عنوان پلی بین اروپا و آسیا همچون دروازه ای برای کسب و کار و دریافت اقامت کاری می بینند.

کشور ترکیه به دلیل همسایگی با ایران، نزدیکی فرهنگ و دین رسمی این دو کشور، حضور ایرانیان به تعداد چشمگیری در این کشور، هزینه های پایین زندگی و همچنین به گمان اینکه در آینده ای نزدیک این کشور عضوی از اتحادیه اروپا خواهد بود، گزینه مناسبی جهت مهاجرت و اقامت کاری می تواند باشد.
از این رو نوعی دیگر از گرفتن اقامت را می توان اقامت کاری نامید.
الف) از طریق اخذ اجازه کار
طبق جديد ترين قانون تصويب شده در رابطه با اشتغال اتباع خارجي در كشور تركيه اجازه كار تنها از يك مركز ارائه مي شود . براي اخذ اجازه كار در يك شركت يا مؤسسسه ترك بايد آن ارگان شما را به عنوان پرسنل پذيرفته و براي همكاري دعوت نمايد .موسسه Turkexpat  با بررسی و یافتن شغل مورد نظرتان در زمینه تحصیلی یا تخصصی شما یاریتان کرده و تمامی مراحل اخذ اقامت را در کمترین زمان ممکن فراهم می سازد.

ب) از طریق ثبت شرکت

اتباع ايراني  مي توانند با ثبت شركت در تركيه مبادلات كالا و ارز خود را به صورت رسمي با ساير كشورهاي آسيايي و اروپايي به انجام برسانند . با ثبت شركت در تركيه شما مي توانيد اجازه كار مدت دار يا نا محدود با داشتن شرايط مورد نياز دريافت كرده و فعاليت كاري خود را در اين كشور ادامه داده و يا گسترش دهيد .
همچنين با ثبت شركت شما مي توانيد اقامت خود را به مدت ۵ سال هر ساله تمديد و در نهايت  اقدام به اخذ اقامت دائم نماييد .تنها شرط لازم و ضروري در ثبت شركت در تركيه داشتن حسسابدار ترك ميباشد
مؤسسسه حقوقی  Turkexpat  در تمامي اين مراحل شما را ياري كرده وشرايط لازم براي ثبت شركت در زمينه تخصصي  شما را مهيا مي سازد .

پ) اقامت از طریق سرمایه گذاری

با تصويب قانون جديد در كشور تركيه به دارندگان پاسپورت ايراني امكان خريد ملك و گرفتن اقامت از اين طريق محيا شده است .بنابراين با گرفتن اين قامت نيازي به ثبت شركت و هزيته هاي ثبت و نگهداري نخواهد بود و همچنين از طريق سرمايه گذاري در زمينه املاك در اين كشور شاهد افزايش قيمت وسود سرمليه گذاري خوهيد بود .
شما از طريق خريد ملك و سرمايه گذاري مي توانيد به  مدت ۵ سال اقامت موقت خود را هر ساله تمديد كرده و در نهايت نسبت به اخذ افامت دائم اقدام نماييد
اشتراک گذاری
بازگشت به بالای صفحه