رد کردن لینک ها

انواع تور گردشگری

انواع تور گردشگری

انواع تور گردشگری

بی شک برای تور گردشگری شهر زیبای استانبول با توجه به آب و هوای مدیترانه ای و مناظر بسیار زیبا ترکیب دریا و چشم انداز های بی نظیرش و نیز دارا بودن دو قسمت آسیایی و اروپایی و فرهنگ آمیخته شده ی شرق و غرب به عنوان یکی از مطرح ترین و پر طرفدارترین شهرهای توریستی در کل دنیا شناخته شده است .

با توجه به جاذبه های گردشگری بسیار زیاد از جمله بناهای تاریخی و قدیمی و تنوع غذایی و امکان خرید  به عنوان یک قطب توریستی در دنیا مطرح شده است .

ایاصوفیه – مسجد سلطان احمد – برج گالاتا – کاخ دلما باغچه – کاخ توپکاپی  … تنها محدودی از مکان های دیدنی و تاریخی شهر استانبول برای برگزاری تور گردشگری به این شهر زیبا می باشد .    

 

  • تور استانبول

یکی از پرجمعیت ترین شهرهای دنیا که از دیرباز به عنوان پایتخت فرهنگی دنیا شناخته شده و برای بسیاری از نویسندگان و شاعران الهام بخش اثرهای هنری بوده.

این شهر در دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد و هر ساله گردشگران بسیاری از اقسام نقاط دنیا برای دیدن مناظر زیبا و بناهای تاریخی از این شهر بازدید می کنند

نورهای ویژه شرکت  Turkexpat  شامل ارائه تور گردشگری یکروزه و یا چندروزه یه همراه اقامت در هتل انتخابی شما و ترانسفر فرودگاهی از کلیه فرودگاه های استانبول همراه تور لیدرهای مجرب فارسی زبان شما را در یک سفر به یاد ماندنی همراهی خواهد کرد.


تاریخ: شهریور ۲۲, ۱۳۹۷

بازگشت به بالای صفحه